Blog

Jak wybrać właściwą firmę dla naszej przeprowadzki

W każdym większym mieście świadczy swoje usługi transportowe i przeprowadzki po kilka lub więcej firm ale jak wybrać tą właściwą dla naszej specyficznej przeprowadzki? O czym powinniśmy pamiętać zlecając naszą przeprowadzkę tak aby przebiegła ona w miarę szybko, sprawnie i bezpiecznie dla naszych sprzętów i rzeczy?

Jeśli będziecie Państwo brali pod uwagę kilka naszych porad to istnieje duże prawdopodobieństwo, że wybierzecie najwłaściwszą firmę dla waszej przeprowadzki w Warszawie.

 • Licencja i ubezpieczenie
  Najpierw sprawdźcie, czy firma, którą zamierzacie zlecić przeprowadzkę jest w pełni licencjonowana i ubezpieczona. Powinna być zarejestrowana i posiadać własny REGON i NIP. Powinna również mieć wystarczające ubezpieczenie, aby pokryć wszelkie przypadkowo spowodowane szkody w trakcie przeprowadzki.
 • Ogólne informacje o możliwościach firmy do zrealizowania zamawianej przeprowadzki
  Następnym krokiem powinno być upewnienie się, że są w stanie zrobić wszystko, co u nich zamawiasz. Również pakowanie i rozpakowywanie sprzętów oraz dostarczenie materiałów do pakowania i posiadanie odpowiednich zabezpieczeń do bezpiecznego transportu Państwa mebli i sprzętów. Kolejna ważna kwestia to możliwości wybranej firmy w zakresie transportu przedmiotów o dużej wadze i niestandardowych wymiarach. Dobra firma powinna spełniać wszystkie te wymogi.
 • Aspekt ekologiczny dla zamawianej przeprowadzki
  Zapytajcie co wybrana firma zamierza zrobić z niechcianymi przez Państwa sprzętami i innymi rzeczami. Jeśli zadecydowaliście, że część sprzętów będzie dla was bezużyteczna to warto sprawdzić czy wybrana firma  posiada odpowiednie możliwości w zakresie utylizacji mebli, materacy i innych niechcianych przedmiotów. Dobra firma powinna również współpracować z z organizacją charytatywną, której przekazuje niepotrzebne rzeczy będące jeszcze w dobrej kondycji. W naszych świadomych ekologicznie czasach wielu z nas podejmuje zdecydowane wysiłki w temacie recyklingu, dlatego zalecamy, aby wybrać firmę, która skutecznie dba o ekologię.
  Sugerujemy wybierać firmę, której usługi są najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego.
 • Aspekt biznesowy przeprowadzki
  Nie zapomnijcie wziąć pod uwagę ceny przeprowadzki i zapytać czy w cenie mieszczą się wszystkie oczekiwane przez was usługi.
  Ile kosztować będzie ewentualny rozładunek w kilku miejscach?
  Czy rozładunek w kilku miejscach jest w cenie przeprowadzki kompleksowej?
  Jak szybko firma będzie w stanie zrealizować zamówioną przeprowadzkę?
  Poszukaj firmy, która jest profesjonalna i konkurencyjna cenowo, ale nie zalecamy aby automatycznie wybierać najtańszą firmę. Przy wyborze odpowiedniej dla waszej przeprowadzki w Warszawie firmy weźcie pod uwagę także inne czynniki, nie tylko cenę.

Jeśli jesteście na etapie wyboru odpowiedniej dla waszej przeprowadzki rzetelnej firmy to z pełną odpowiedzialnością możemy zasugerować Państwu zamówienie przeprowadzki w Warszawie w naszej firmie czyli Przeprowadzki Warszawa nr.1 . Spełniamy wszystkie kryteria dobrej firmy świadczącej przeprowadzki i transport mebli.

tanie przeprowadzki warszawa nr.1 truck  

Jak przygotować swoją przeprowadzkę

Nasza firma Przeprowadzki Warszawa nr.1 oferuje wyłącznie tanie przeprowadzki i dlatego aby przeprowadzka była w miarę tania należy ją skrupulatnie przygotować co czynimy dla naszych klientów.

Jeśli zamawiacie przeprowadzkę kompleksową to ciężar całości spadnie na nasza firmę i dla Państwa pozostanie jedynie asystowanie nam w trakcie przeprowadzki i otwarcie drzwi do nowego mieszkania.

Jeśli zlecacie przeprowadzkę ekonomiczną to w tym momencie pakowanie wszystkiego staje się waszym obowiązkiem, a nasi pracownicy zabezpieczają powierzone mienie przed uszkodzeniem w trakcie transportu i transportują je do pojazdu oraz nowego mieszkania. Dlatego sugerujemy wcześniejsze przygotowanie niezbędnej ilości kartonów różnej wielkości, przygotowanie folii do zabezpieczenia mebli przed otarciami i worków foliowych do pakowania niektórych rzeczy. Zalecamy przygotowanie styropianu i dużej ilości papieru do zabezpieczenia przedmiotów szklanych przed zniszczeniem. Przypominamy o wyjęciu szuflad i innych ruchomych elementów z ciężkich mebli.

Zabezpieczenie przedmiotów przed przemieszczeniem się w samochodzie jest naszym obowiązkiem i w tym celu nasi pracownicy zastosują specjalne zabezpieczenia min. pasy i zaczepy. Nasi pracownicy zadbają o to aby wszystkie meble dotarły do nowego mieszkania w stanie nienaruszonym.

Przeprowadzki w Warszawie z firmą Przeprowadzki Warszawa nr.1 są gwarancją bezpieczeństwa dla waszego mienia w rozsądnej cenie.

Cennik przeprowadzki

Cennik dla każdej przeprowadzki ustala się indywidualnie na podstawie odpowiedzi klienta na szereg precyzyjnych pytań. Ponieważ każda przeprowadzka jest inna dlatego klientowi zadajemy kilka bardzo ważnych pytań i na ich podstawie ustalamy cenę.

Nasze podstawowe pytania to:

 • odległość do przebycia ze starego do nowego mieszkania
 • ilość pracowników potrzebnych do załadunku i rozładunku mebli
 • rodzaj samochodu potrzebnego dla przeprowadzki
 • czas trwania przeprowadzki
 • kondygnacje na których znajdują się mieszkania
 • możliwość skorzystania z windy
 • ilość sprzętów do demontażu i ponownego montażu
 • możliwość parkowania bezpośrednio przed budynkiem

Znając odpowiedzi na powyższe pytania ustalamy czas przeprowadzki i jego cenę.

Cenę swojej przeprowadzki prosimy zamawiać dzwoniąc na numer
 (+48) 501 240 277

Blog
5 (100%) 2 votes